Colegio Dominicas Vistabella dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Colegio Dominicas Vistabella: Wygodna aplikacja mobilna dla rodziców

Colegio Dominicas Vistabella to aplikacja Android opracowana przez CreaTactil S.L., która oferuje wygodny sposób dla rodziców na pozostanie w kontakcie ze szkołą swojego dziecka. Dzięki tej aplikacji rodzice mogą otrzymywać obiegi, powiadomienia, przypomnienia, alarmy, pliki PDF i zdjęcia bezpośrednio na swoich urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach PC.

Aplikacja została zaprojektowana tak, aby była łatwa w użyciu i intuicyjna, umożliwiając rodzicom szybki dostęp do ważnych informacji ze szkoły. Bez względu na to, czy jest to najnowszy obieg, przypomnienie o nadchodzącym wydarzeniu, czy pilny alarm, rodzice mogą być na bieżąco i aktualni za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Colegio Dominicas Vistabella opiera się na zasadach edukacyjnych Dominicas Misioneras de la Sagrada Familia, mających na celu promowanie wszechstronnego rozwoju uczniów. Stara się być czymś więcej niż tylko platformą komunikacyjną, ale narzędziem, które aktywnie angażuje całą społeczność edukacyjną.

W sumie, Colegio Dominicas Vistabella zapewnia wygodny i efektywny sposób dla rodziców na pozostanie w kontakcie ze szkołą swojego dziecka, zapewniając łatwy dostęp do ważnych informacji, zawsze pod ręką.

Program jest dostępny w innych językach

Colegio Dominicas Vistabella dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 304

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Colegio Dominicas Vistabella

Czy próbowałeś Colegio Dominicas Vistabella? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.